Siz, özelsiniz…

Hakkımızda

2010 yılında YouTube ile çalışmaya başladık. Şirketimiz YouTube tarafından sadece ayrıcalıklı şirketlere tanınan sertifikalara sahiptir . Türkiye’de tamamı ile TÜRK olan ilk YouTube içerik yönetim sistemine sahibiz. Kitle geliştirme, kanal yönetimi, video lisanslama ve içeriklerinizin güvenliği ile ilgili pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Hepsi sertifikalı konusunda uzman personelimizle 7/24 iletişime geçebilir, içerik yaratımı kurslarımıza katılabilir ve video işleme programlarından YouTube ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Sizin için ne yapıyoruz?

YouTube kanalınızın tüm optimizasyonunu biz yapıyoruz. YouTube SEO için gerekli araçları sizin için kullanırken, kanalınızın abone sayısının ve gelirlerinin artması için gereken teknik desteği sağlıyoruz.

Özgün içeriklerinizi lisanslıyoruz. YouTube üzerinde tanımladığımız unique id ile içerikleriniz frame bazlı taranarak YouTube’a kaydedilir. Dolayısı ile içeriklerinizin hak ihlaline uğraması durumunda içeriğinizi paylaşan üçüncü kişilere ihtar ve bildirim gönderebilirsiniz. Sizin için kanalınızı her gün sağlık kontrolünden geçiriyoruz.

Bu da kanalınızın doğru yönetilmeyen hak ihlali uyarıları sebebiyle kapatılması riskini ortadan kaldırıyor. Videolarınız için güvenlik hizmeti sunuyoruz. Bünyemizde düzenlediğimiz YouTube workshoplar ile daha yaratıcı olmanıza yardımcı oluyoruz. YouTube ile direk irtibatta olarak son gelişmelerden herkesten önce siz iş ortaklarımızın haberdar olmasını sağlıyoruz.

Birlikte kocaman bir aileyiz…

img-about-1400x700
img1-about-1400x700
img2-about-1400x700

Aramıza Katılın!

Youtube MCN Partnerimiz olun, ayrıcalıklardan yararlanın…
YoutubeMcn

Youtube Partner – MCN

Partnerlik, avantajlarından yararlanın. Youtube ve Diğer platformlar tarafından tanınmış ve doğrulanmış kişi olun! Özel olun…

Dijital Haklarınız

Videolarınız, resimleriniz ve içeriklerinizi koruyalım. Illegal paylaşımlardan anında haberiniz, olsun ve silinsin. Sizin üstünüzden gelir etme etmek isteyenleri tespit edelim. Content ID ile içeriklerinizi kişiselleştirelim.

dijitalhak
sosyalmedya

Sosyal Medya

Sosyal Medya, analizi yaparak şirketiniz için uygun politikayı belirleyerek izleyeceğimiz yol ile şirketinizin kar oranının yükseltiyoruz. Yeni dünyanın gücü olan sosyal medyayı bizimle keşfedin…

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama ile ürünlerinizin satışı arttırın. İnternet’in hızla yayılmasına ayak uydurarak ürünlerinizi ve içeriklerinizi İnternet üzerinden satın. Uzman kadromuz ile size uygun pazarlama stratejisini geliştirerek satışlarınızı arttıralım.

dijitalpazar